Wypełnij BRIEF

Koszt strony internetowej

Strona internetowa tanio

Strona internetowa tanio? To możliwe! Sprawdź nasz innowacyjny model rozliczania się za strony internetowe. Koszt projektu i wykonania są wliczone w Twój miesięczny abonament. Nasze strony www są nowoczesne i funkcjonalne. Stworzona strona będzie responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. W cenie otrzymasz również hosting, subdomenę oraz 3 adresy e-mail. Tworzone przez nas strony są zawsze na najwyższym poziomie, bez względu na wybrany pakiet. Oferujemy grafiki i zdjęcia najwyższej jakości. Twoja strona może posiadać wiele funkcjonalności przydatnych dla firmy. Możemy zaimplementować np. formularze, mapy, popupy, galerie zdjęć, chaty i wiele innych. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe propozycje. Świadcząc nasze usługi mamy indywidualne podejście do klienta. Chętnie wesprzemy twój rozwój oraz doradzimy co jest lepsze dla Twojej firmy! Może i hasło strona internetowa tanio nie do końca pasuje do naszej bogatej oferty, ale niestety to prawda. Niestety - dla konkurencji. Żadna firma nie jest w stanie zoferować lepszej ceny.

Strona internetowa tanio? To możliwe! Sprawdź nasz innowacyjny model rozliczania się za strony internetowe. Koszt projektu i wykonania są wliczone w Twój miesięczny abonament. Nasze strony www są nowoczesne i funkcjonalne. Stworzona strona będzie responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. W cenie otrzymasz również hosting, subdomenę oraz 3 adresy e-mail. Tworzone przez nas strony są zawsze na najwyższym poziomie, bez względu na wybrany pakiet. Oferujemy grafiki i zdjęcia najwyższej jakości. Twoja strona może posiadać wiele funkcjonalności przydatnych dla firmy. Możemy zaimplementować np. formularze, mapy, popupy, galerie zdjęć, chaty i wiele innych. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe propozycje. Świadcząc nasze usługi mamy indywidualne podejście do klienta. Chętnie wesprzemy twój rozwój oraz doradzimy co jest lepsze dla Twojej firmy! Może i hasło strona internetowa tanio nie do końca pasuje do naszej bogatej oferty, ale niestety to prawda. Niestety - dla konkurencji. Żadna firma nie jest w stanie zoferować lepszej ceny.Strona internetowa tanio? To możliwe! Sprawdź nasz innowacyjny model rozliczania się za strony internetowe. Koszt projektu i wykonania są wliczone w Twój miesięczny abonament. Nasze strony www są nowoczesne i funkcjonalne. Stworzona strona będzie responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. W cenie otrzymasz również hosting, subdomenę oraz 3 adresy e-mail. Tworzone przez nas strony są zawsze na najwyższym poziomie, bez względu na wybrany pakiet. Oferujemy grafiki i zdjęcia najwyższej jakości. Twoja strona może posiadać wiele funkcjonalności przydatnych dla firmy. Możemy zaimplementować np. formularze, mapy, popupy, galerie zdjęć, chaty i wiele innych. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe propozycje. Świadcząc nasze usługi mamy indywidualne podejście do klienta. Chętnie wesprzemy twój rozwój oraz doradzimy co jest lepsze dla Twojej firmy! Może i hasło strona internetowa tanio nie do końca pasuje do naszej bogatej oferty, ale niestety to prawda. Niestety - dla konkurencji. Żadna firma nie jest w stanie zoferować lepszej ceny.

Strona internetowa tanio

Strona internetowa TANIO!

Strona internetowa tanio twitter
Strona internetowa tanio instagram
Strona internetowa tanio facebook

Sprawdzimy i porównamy koszty stron internetowych z naszą ofertą abonamentową. Wykonamy kompletną stronę wizytówkową już od 60 zł /msc. Czy idzie znaleźć lepszą ofertę?

Koszt strony internetowej zależy w głównej mierze od tego co potrzebujesz. Skupmy się na stronach wizytówkowych bez sklepu lub z strona do 10 produktów. Mamy do wyboru kilka opcji:
- klasyczny i najdroższy model: grafik + programista

- wordpress

- kreatory typu wix, webwave, manifo
- nasza oferta na strony wizytówkowe w abonamencie The Best Projects

Porównamy te 4 opcje

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest wygląd naszej strony. Jeżeli powierzymy to zadanie profesjonalnemu grafikowi cena za projekt strony wizytówkowej (strona główna + 1 typ podstron) może wynieść od 1000 do 2500 zł netto. Jeżeli chcielibyśmy zakupić gotowy szablon to ceny zaczynają się od 200 zł netto.

Koszt głównych elementów strony internetowej

Co potrzebujemy, aby nasza strona profesjonalnie działała?

KOSZT DOMENY

Domena to unikalny adres naszej strony. Składa się z minimum dwóch części: wybranej nazwy i rozszerzenia np.: .pl / .com / .eu itd. Dla stron wizytówkowych w Polsce dedykowane jest zakończenie adresu rozszerzeniem .pl, dlatego poniższa cena odnosi się do tego właśnie rozszerzenia. Domeny opłacane są na rok z góry.  Pierwszy rok jest zazwyczaj darmowy lub jest pobierana drobna opłata za rejestrację do 15 zł netto. Po roku należy przedłużyć domenę na rok lub dłużej. Ceny za rok wahają się od 70 do 130 zł netto.

Hosting w prostym ujęciu, jest to przestrzeń dyskowa, gdzie przechowywane są wszystkie dane zawarte na Twojej stronie. Cena zależy w głównej mierze od oferowanej pojemności i szybkości. Dla hostingu o pojemności 25 GB ceny wahają się od 150 do nawet 600 zł netto.

Jeżeli posiadamy już projekt strony, kolejnym elementem jest jej wdrożenie przez programistę. Osoba ta musi zakodować stronę według przesłanego projektu. Koszt takiej usługi to od 2000 zł netto wzwyż.

70-130

zł netto

KOSZT PROJEKTU

1000-2500

zł netto

KOSZT HOSTINGU

150-600

zł netto

KOSZT WDROŻENIA

od 2000

zł netto